Company Logo


GALERIA


Fachowcy na Godziny biorą udział w przygotowaniach Euro 2012

 

 Na niespełna 200 godzin przed pierwszym meczem, specjaliści z UEFA zauważyli , że w holu wrocławskiego stadionu na Maślicach, specjalne przewody audio-wizyjne zwisają luźno nad przejściem w kierunku murawy, przez które przechodzić będą zarówno piłkarze jak i ekipy telewizyjne.

 Wejścia piłkarzy na stadion są często emitowane w telewizji, więc ważne jest by na tej trasie wszystko wyglądało w sposób profesjonalny bez niespodzianek w postaci zwisających kabli.

 By uratować sytuację postanowiono natychmiast ogłosić konkurs i rozpoczęto poszukiwania specjalistycznej firmy, której fachowcy będą w stanie skonstruować i zamontować dobrej jakości osłony dekoracyjne przewodów audio-wizyjnych. Przy czym istotnym warunkiem projektu był krótki czas montażu, by zdążyć przed rozpoczęciem pierwszego meczu EURO2012.

 Najlepszą cenę oraz czas wykonania usługi zaoferowali "Fachowcy na Godziny", których projekt najbardziej przypadł do gustu menadżerom UEFA. W naszym projekcie uwzględniliśmy montaż nieinwazyjny stosowany przy montażu żaluzji pionowych lub sufitów podwieszanych do wnętrz zabytkowych. Ekipa fachowców na godziny wykonała ekspresowo całą usługę, bijąc rekordy szybkości, by zdążyć na czas.

 Oprócz kwestii dotrzymania terminu montażu, ważna była również kwestia wyczucia estetycznego, gdyż zaprojektowane osłony musiały odpowiednio wtapiać się w tło. 

 Zadanie to powierzono naszym projektantom wnętrz, którzy dobrali najlepsze kolory listew i okładzin oraz dobrali najlepszej jakości płyty laminowane używane do dekoracji wnętrz.

 Samego montażu konstrukcji dokonała ekipa pogotowia monterskiego, znana z ekspresowych usług zamawianych często w sytuacjach kryzysowych, zwłaszcza przez duże firmy wymagające bezwzględnego dotrzymywania terminów.