Company Logo


GALERIA

 

Tylko u Fachowców Dzień Kobiet trwa całe 2 tygodnie!

Fachowcy w prezencie na Dzień Kobiet


 

 Jak co roku, na Dzień Kobiet przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Przede wszystkim rozdamy naszym cudownym Klientkom świeże kwiaty, symbole nie tylko tego uroczego święta płci pięknej, ale także nadchodzącej wiosny.

 Fachowcy Na Godziny mają także drugi ciekawy prezent i co ważne, będzie on dostępny dla każdej pani, niewiasty, dziewczyny nie tylko 8 marca, ale jeszcze przez całe 2 tygodnie (do 22 marca włącznie).  Tym prezentem jest możliwość skorzystania z 10% rabatu na wszystkie usługi Fachowców. Dodatkowo jeśli usługi będą zamówione w okresie promocji, ale realizowane w późniejszym terminie, to rabat również zostanie przyznany.

 Dlatego, Drogie Panie, zachęcamy, by nie zwlekać do nadejścia wiosny, ale by skorzystać z pięknej pogody i zamawiać usługi złotej rączki jeszcze w okresie przedwiośnia.
 Wiosenne porządki nie muszą być już tak przykre, gdyż można je zlecić w całości naszym Fachowcom. Wreszcie będą mogły Panie odpocząć, zająć się swoim hobby lub wyjść na spacer podziwiać rozkwitający po zimie Wrocław.

 A jeżeli w ramach świętowania Dnia Kobiet chcecie Drogie Panie wyjechać gdzieś poza Wrocław, a nie możecie zabrać ze sobą swego ukochanego czworonoga, to chętnie odwieziemy go do hotelu dla zwierząt, a przy okazji wpadniemy do weterynarza oraz może do psiego/kociego fryzjera...

Dzień Kobiet

 

 

Czym jeszcze możemy Wam służyć drogie Panie? Jesteśmy do dyspozycji!


Oferta Ważna do 2015r